Joomla project supported by everest poker review.

Firma INTER-COMP realizuje Projekt Lubelski przedsiębiorca szansą na rozwój regionu”. Jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą,
wejdź
na www.lubelskiprzedsiebiorca.eu.

 

Inter-Comp Marcin Lasek
35-604 Rzeszów
ul. Krokusowa 2/1

NIP: 813-336-72-41

 

        Witamy na stronie Firmy Inter Comp  

 Firma istnieje od 2004 roku. W pierwszym okresie swojej działalności koncentrowaliśmy się wyłącznie na sprzedaży komputerów stacjonarnych i serwerów z oprogramowaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z czasem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rosnącej grupy Klientów instytucjonalnych, rozszerzyliśmy zakres działalności o instalacje sieci komputerowych, zabezpieczenie wewnętrznych systemów informatycznych oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw. Udane wdrożenia w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach zaowocowały stopniowym rozszerzeniem działalności firmy o elementy stałej opieki informatycznej. Rozpoczęliśmy realizowanie usług informatycznych zapewniających stworzenie i utrzymanie infrastruktury technicznej pozwalającej na sprawne, bezpieczne i bezawaryjne funkcjonowanie specjalistycznego oprogramowania. Obecnie koncentrujemy się na pełnej obsłudze informatycznej wciąż rosnącej grupy stałych Klientów. Odzwierciedla się na instalacji sprzętu komputerowego, wykonywaniu szerokiego zakresu usług informatycznych, instalacji sieci komputerowych, usługach serwisowych i pogwarancyjnych.

Naszym Klientom zapewniamy szeroką gamę rozwiązań informatycznych dostępnych na naszym rynku, wiedzą i doświadczeniem nabytym w wyniku wieloletniej  obsługę każdego klienta. 

 

„…polecam serwis komputerowy Inter Comp szybko solidnie i wygodnie z dostawą …”

Mateusz.A

 

 

 

 

Poniedziałek - Piątek

od 10:00 do 18:00


Zapraszamy do sklepu interentowego

 

 

Thursday the 21st. Inter-Comp 2012