Joomla project supported by everest poker review.

Firma  INTER-COMP  Marcin Lasek w partnerstwie z Korporacją VIP Sp. z o.o. 

realizuje Projekt Nowy zawód szansą na trwałe zatrudnienie”.

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, wejdź na
www.staz.inter-comp.net.pl

 

Firma  INTER-COMP  realizuje Projekt „Akademia transportu i logistyki”. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie:

1. Kurs prawa jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy,

2. European Junior Logistician,

3. Kurs z zakresu przewozu rzeczy niebezpiecznych,

4. Kurs prawa jazdy kat. D + kwalifikacja wstępna na przewóz osób,

5. Kurs prawa jazdy kat. C+E.

wejdź na www.prawojazdy.inter-comp.net.pl/index.php

 

Firma INTER-COMP realizuje Projekt Lubelski przedsiębiorca szansą na rozwój regionu”. Jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą,
wejdź
na www.lubelskiprzedsiebiorca.eu.

Kasy Fiskalne

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych z liderem rynku w Polsce . Kasy Fiskalne firmy POSNET cieszą się bardzo dobrą opinia użytkowników . Proszę sami ocenić .

 

Złoty Laur dla Posnet po raz piąty!

 

Firma Posnet została nagrodzona Złotym Laurem Klienta 2012 w kategorii "Kasy fiskalne". Nasza firma otrzymała ten prestiżowy tytuł już po raz piąty.

 

Laur Klienta to największy w Polsce projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie najpopularniejszych marek. Organizatorem tego corocznego programu jest redakcja "Rzecz o Biznesie" - dodatku do dziennika "Rzeczpospolita".

 

W trakcie prowadzonego w całym kraju sondażu telefonicznego, w ankietach oraz w głosowaniu internetowym konsumenci wskazują kolejno na najlepsze i najbardziej znane produkty w kilkuset kategoriach. Zwycięzcom przyznawane są złote, srebrne i brązowe Laury Klienta.

 

Wszystkim klientom oraz użytkownikom urządzeń Posnet dziękujemy za oddanie głosu oraz za zaufanie okazane nam i naszym produktom. Państwa zadowolenie to najlepszy dowód wysokiej jakości i niezawodności naszych urządzeń.

 

Dziękujemy.

 

Artykuł pobrany z strony posnet.pl - 

 

ELZAB to jakość

W styczniu 2011 r. kapituła Programu "Jakość Roku", w skład której wchodzą wybitni eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznała ELZAB SA tytuł "JAKOŚĆ ROKU 2010" ze szczególnym uhonorowaniem kas z rodziny ELZAB Mini.
W maju 2011 Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach nagradza naszą Spółkę w konkursie "Stawiamy na jakość w firmie".
W czerwcu 2011 otrzymujemy Perłę Rynku FMCG w konkursie Wiadomości Handlowych,
w którym decydują głosy właścicieli sklepów, czyli użytkowników urządzeń fiskalnych.
Zdobyte nagrody to symboliczne uznanie dla naszych wieloletnich starań służących przekonaniu Klientów, że ELZAB to marka, której warto zaufać.
Bowiem, jak głosi uzasadnienie jednej z nagród: "(...) kiedy oferuje się najwyższą jakość, kolejne nagrody są tylko kwestią czasu".
Co w praktyce oznacza skrót myślowy: ELZAB to jakość?


Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
ELZAB to marka, którą można spotkać w sklepach w każdej, nawet najmniejszej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy także mocną pozycję jako producent wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.


Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?
Ponad 40-letnie doświadczenie w organizacji przemysłowej produkcji urządzeń elektronicznych zapewnia nam stałą przewagę dzięki ciągle doskonalonym procedurom kontroli jakości. Nasze urządzenia w znakomitej większości powstają tu, w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Dbałość o jakość przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.


Jakie elementy decydują, iż wielu producentów wzoruje się na naszych rozwiązaniach?
Proces kontroli jakości w ELZAB SA zaczyna się od najdrobniejszych elementów elektronicznych, bowiem drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Wypróbowane, często autorskie metody i testy, oparte o wieloletnie doświadczenie fachowców o interdyscyplinarnych umiejętnościach to nasz atut.


Dlaczego codziennie ponad pół miliona Klientów jest zadowolonych z użytkowania sprzętu marki ELZAB?
Unikamy jakiejkolwiek anonimowości. Każdy podzespół zanim stanie się elementem składowym kasy fiskalnej ELZAB przechodzi dokładną kontrolę jakości potwierdzoną przez znanego z imienia i nazwiska specjalistę. Na karcie produktu, będącej swoistym paszportem urządzenia, kody kontrolerów identyfikują osoby,które w danym dniu i godzinie potwierdziły własnoręcznie sprawność sprzętu.

Medal Europejski dla kasy ELZAB Jota przyznany przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

 

Friday the 30th. Inter-Comp 2012