O nas

Witamy na stronie firmy InterComp!

Nasza firma istnieje od 2004 roku. W pierwszym okresie swojej działalności koncentrowaliśmy się wyłącznie na sprzedaży komputerów stacjonarnych i serwerów z oprogramowaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z czasem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rosnącej grupy Klientów instytucjonalnych, rozszerzyliśmy zakres działalności o instalacje sieci komputerowych, zabezpieczenie wewnętrznych systemów informatycznych oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw.

Udane wdrożenia w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach zaowocowały stopniowym rozszerzeniem działalności firmy o elementy stałej opieki informatycznej. Rozpoczęliśmy realizowanie usług informatycznych zapewniających stworzenie i utrzymanie infrastruktury technicznej pozwalającej na sprawne, bezpieczne i bezawaryjne funkcjonowanie specjalistycznego oprogramowania.

Pełna obsługa informatyczna


Obecnie koncentrujemy się na pełnej obsłudze informatycznej wciąż rosnącej grupy stałych Klientów. Odzwierciedla się na instalacji sprzętu komputerowego, wykonywaniu szerokiego zakresu usług informatycznych, instalacji sieci komputerowych, usługach serwisowych i pogwarancyjnych.

Naszym Klientom zapewniamy szeroką gamę rozwiązań informatycznych dostępnych na naszym rynku, wiedzą i doświadczeniem nabytym w wyniku wieloletniej  obsługę każdego klienta.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Co o nas mówią?

Nasi partnerzy i klienci