Wyświetlacze LED

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem RGB Technology - polskiego producenta innowacyjnych wyświetlaczy LED.

Oferujemy urządzenia zewnętrzne, które mają szerokie zastosowanie jako skuteczna reklama wizualna oraz wygodny i czytelny sposób przekazania informacji (m.in. w handlu, usługach, turystyce, sporcie, urzędach).

Wyświetlacze tekstowe

Technologia LED, prosta obsługa, samodzielna praca. Dzięki dobrze dobranym diodom wyświetlane napisy nie tracą na widoczności nawet w słoneczne dni. Wewnętrzna pamięć trwała zabezpiecza wprowadzone komunikaty (również po odłączeniu zasilania). 

 

Wyświetlacze tekstowe
15-kolorowe

Wyróżnij się na tle konkurencji! Kolorowy wyświetlacz tekstowy pozwala na emisję wprowadzonych komunikatów aż w 15 kolorach. Dopasuj barwę napisów do kolorów logo czy stylu, w jakim urządziłeś siedzibę firmy.

 

Wyświetlacze graficzne GT

Przyciągnij uwagę swoich klientów za pomocą kolorowych animacji, grafik oraz tekstów. Urządzenie pozwala na sprawną modyfikację wyświetlanych informacji, dobową regulację jasności (możesz dopasować widoczność oraz zmniejszyć koszty emisji) i jest odporne na warunki atmosferyczne.

 

Wyświetlacze graficzne GX

Wyświetlacze serii GX HD to urządzenia o podwyższonej rozdzielczości, dzięki czemu obraz będzie dokładniejszy, a Ty będziesz mógł zamieścić w wyświetlanych animacjach, grafikach  i tekstach więcej detali. 

 

Wyświetlacze graficzne GR

Urządzenie monochromatyczne, które również pozwala na wyświetlanie animacji, grafii oraz tekstu. Możesz sterować nim za pomocą Wi-Fi oraz sieci LAN (komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu, przez resztę czasu urządzenie pracuje samodzielnie).

 

Wyświetlacze graficzne GV

Urządzenia monochromatyczne o rastrze wielkości 10 mm (jest to najmniejszy rozmiar z dostępnych urządzeń marki RGB Technology). Poznaj zalety technologii hermetycznej, która pozwoli Ci na dostosować (budować) produkt w zależności od indywidualnych wymagań.

 

 

Krzyże apteczne

Informuj swoich Klientów o godzinach pracy apteki i innych ważnych informacjach za pomocą przekazu tekstowego wzbogaconego o dodatkowe animacje. Możesz zaplanować wyświetlane różnych treści w zależności od godziny (np. rano informować, że apteka jest już czynna, a w ciągu dnia powiadamiać o aktualnych promocjach).